Kredi Kartı İle Ödeme Nasıl Yapılır ?

Kredi kartı ile ödeme yapacak kullanıcılar için yapmaları gereken işlemler maddeler halinde hazırlanmış ve görsel olarak ekte sunulmuştur.

  1. Sisteme ilk defa giriş yapacak kullanıcıların öncelikle şifrelerini öğrenmeleri gerekmektedir.Sisteme giriş ekranında "ŞİFREMİ UNUTTUM" butonuna tıklayarak gerekli bilgileri dolduralım.Sisteme kayıtlı T.C. Kimlik numaranızı ve cep telefon numaranızı girdikten sonra gönder butonuna tıklayalım.
  2. Bilgileri doğru girdiğiniz takdirde sistem sizi giriş ekranına gönderecektir.Kayıtlı numaranıza kullanıcı adı ve şifreniz sms olarak geldikten sonra gerekli alanları doldurup "GİRİŞ YAP" butonuna tıklayarak sisteme giriş yapalım.
  3. Sol menüde "PAKET UZAT" linkine tıklayalım.Gelen ekranda uzatma süresini seçtikten sonra "PAKET UZAT" butonuna tıklayarak ilerleyelim.
  4. Ödeme ekranından önceki son işlem için "ÖDEME ŞARTLARINI KABUL EDİYORUM" u işaretleyerek işlemlerimize devam edelim.
  5. Ödeme işlemimizi tamamlamak için gerekili alanlara kart bilgilerimizi girelim ve "ÖDEME YAP" butonuna tıklayarak ödeme işlemimizi bitirelim. 
  6. Ödeme işleminizi tamamladığınız takdirde yaklaşık 5 dakika içerisinde sistem ödeme kontrolünüzü yapacak ve seçtiğiniz paket uzatma süresi kadar paketinizi uzatacaktır.